VDA 6.3 Süreç Denetimi Eğitimi (2016) – VDA QMC Onaylı, Sertifikalı ve Denetçi Kimlikli (06-10.02.2017, Crown Plaza/İstanbul VİAPORT)

Değerli Müşterimiz,

VDA QMC’nin Türkiye için onayladığı tek eğitim kurumu olarak, VDA eğitimleri ile verdiğimiz hizmetlerimiz devam etmekte.

Ekli linkten Türkiye’deki tek yetkili bizim firmamız olduğunu teyit edebilirsiniz. http://vda-qmc.de/en/training-and-professional-development/training-licensee/

YENİ VERSİYON olan VDA6.3:2016 versiyonunun eğitimlerine yeni yılda başlıyoruz !!

Bildiğiniz üzere otomotiv firmalarının ve özellikle de Alman otomotiv firmalarının en çok önemsedikleri VDA 6.3:2016  Süreç Denetimi Eğitimini sizlerden gelen talep üzerine açık eğitim olarak Croqn Plaza Otel -Viaport / ISTANBUL’da düzenliyoruz.

Eğitim İçeriği: VDA 6.3:2016 Modül E –Haftalık Ürün Ömür Döngüsü Sertifikalı Süreç Denetçisi Eğitimi

Süre: 5 Gün (4 gün eğitim, 1 gün sözlü ve yazılı sınav)

Eğitim Tarihi: 06.- 10.02.2017

Yer:  Crown Plaza Hotel – Viaport /İSTANBUL

Eğitim Bedeli: 2.850 TL + %18 KDV (kişi)

Eğitim bedeline Türkçe VDA-QMC eğitim evrakları, Türkçe VDA 6.3 Kitabı, öğle yemeği, sabah ve öğleden sonra olmak üzere çay-kahve ikramlarımız dahildir. Konaklama hariçtir!  

Eğitim başvurularınız için mail adresimize yazılı başvuru yaparak ön kayıt, ödeme dekontunun gönderimi ile de kesin kayıt yaptırabilirsiniz.  Bildiğiniz üzere açık eğitimlerde maksimum 16 kişi için kontenjanımız var. Öncelik başvuru sırasına göre oluşacaktır.   

İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla, MBT Danışmanlık